Make your own free website on Tripod.com

32. ISPARTA

15.3 İlçeler itibariyle gayri safi yurtiçi hasıla (Milyon TL)

Ýlçeler19941995
Alýcý fiyatlarýyla GSYÝHTürkiye GSYÝH içerisindeki paylarý (%)Ýl içerisindeki ilçe paylarý (%)Alýcý fiyatlarýyla GSYÝHTürkiye GSYÝH içerisindeki paylarý (%)Ýl içerisindeki ilçe paylarý (%)
Toplam 19,023,4000.49100.0038,973,8760.50100.00
Merkez ilçe 9,871,3880.2651.8919,881,1260.2651.01
Aksu 212,8470.011.12387,8300.001.00
Atabey 233,2300.011.23511,9940.011.31
Eðridir 1,578,1860.048.304,832,0140.0612.40
Gelendost 593,2270.023.121,222,7030.023.14
Gönen 138,6660.000.73254,0960.000.65
Keçiborlu 521,3280.012.74885,2020.012.27
Senirkent 531,6510.012.79827,2130.012.12
Sütçüler 419,5940.012.21890,2740.012.28
Þarkikaraaðaç 1,188,6760.036.252,219,2790.035.69
Uluborlu 346,3920.011.82731,6200.011.88
Yalvaç 3,263,0000.0817.156,070,6760.0815.58
Yeniþarbademli 125,2160.000.66259,8500.000.67
..........................................................................................