Make your own free website on Tripod.com

Tercihiniz Internet Explorer 4.X+ ve Ekranınız 800X600 çözünürlükte olsun.

 

fenlogo.gif (4653 bytes)

Tarihce
Basarıları
Amblem
Unutulmayanlar
Kulub Baskanları
Gol Kralları
ANA SAYFA

 

 

 

 

 

 

 

bayrak1.gif (8638 bytes)             fb1.gif (26810 bytes)            bayrak1.gif (8638 bytes)

 

 

  HABERLERDenizli ders çalışıyor
Tecrübeli Teknik adam, bütün gün Leverkusen’in maçlarını seyrediyor
     YUSUF KOBAL

     FENERBAHÇE Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Samandıra Tesisleri’ne kapanarak Leverkusen maçının planlarını yapmaya başladı. Şampiyonlar Ligi’nde karşılaşacakları rakibinin Bayern Münih ile oynadığı maçın kasetini izleyen Denizli, Almanya’ya gidecek olan antrenör Oğuz Çetin’e de izleyeceyi futbolcuların isimlerini verdi.
     MENAJER Saffet Sancaklı, İtalya’ya transfer olacağı söylentileri çıkan Lazetic için teklif gelmediğini açıkladı. Sancaklı Fenerbahçe’nin izni olmadan hiç bir transfer yapılmayacağını belirtti. Kocaeli maçında Rapajiç ve Serhat’ın oynayamayacakları, Yusuf, Mert Meriç ve Mustafa Doğan’ın ise görev yapabilecekleri öğrenildi.
     
F.Bahçe yükselişte     ULUSLARARASI Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu’nun ağustos ayı değerlendirmesinde Galatasaray yedinci sıradan sekizinciliğe gerilirken, Fenerbahçe, 23 basamak birden çıkarak 72. sıraya oturdu. Liverpool’un birinciliğini sürdürdüğü değerlendirmede, Beşiktaş 45 sıra gerileyerek 94.’lüğe düştü. Fenerbahçe’nin yükselişi UEFA’nın internet sitesinde birinci seçilmesiyle sürdü. G.Rangers zaferi Mustafa Denizli’yi de haftanın teknik adamı yaptı.